agencja reklamowa Studio Raster - www.studio-raster.pl - Choiny 7, 20-816 Lublin

Zapraszamy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Kontakt telefoniczny pod numerem (81) 532-86-84

  • Drukarnia cyfrowa i offsetowa Drukarnia cyfrowa i offsetowa Korzystamy z technologii druku cyfrowego i offsetowego, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować druk użytków wszelkiego rodzaju - od wizytówek, po publikacje książkowe.

    Nie masz projektu graficznego? Nasi graficy przygotują go dla Ciebie!
  • Pieczątki flashowe i polimerowe Pieczątki flashowe i polimerowe Obsługujemy zarówno duże firmy, jak i klientów indywidualnych, zaopatrujemy kompleksowo biura. Wykonujemy pojedyncze stemple imienne, pieczątki firmowe, faksymile, stemple księgowe, okolicznościowe i inne.
    Naszymi priorytetami są: wysoka jakość, niska cena, szybka realizacja i oczywiście zadowolenie klienta.
  • Koszulki reklamowe z z kolorowym nadrukiem Nadruk na koszulkach - Koszulki reklamowe z nadrukiem Oferujemy bluzy, koszulki i inne tekstylia z pełnokolorowym nadrukiem. Gwarantujemy dobre ceny i szybką realizację. Naszym atutem jest rzadko spotykana jakość wydruku osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii DTG.
  • Długopisy Reklamowe Tani i sprawdzony sposób na utrwalenie wizerunku firmy. To, co wyróżnia naszą ofertę długopisów reklamowych to przede wszystkim możliwość wykonania pełnokolorowego nadruku, bez dodatkowych opłat.

Poznaj Studio Raster

W ofercie Studia Raster znajdziesz wszystkie usługi poligraficzne i reklamowe, jakich szukasz. Dzięki szerokiej gamie produktów i bogatemu doświadczeniu możemy zająć się kompleksową obsługą Twojej firmy. Zrealizujemy każdy projekt – począwszy od drobnej poligrafii po wielkoformatowe wydruki zewnętrzne.

Doradzamy!

Zakładasz własny biznes? A może chcesz zmienić wizerunek już istniejącej firmy? Zgłoś się do nas – przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie. Podpowiemy, czego potrzebujesz, by Twoja marka zyskała profesjonalny wizerunek. Oferta, którą otrzymasz, składa się z modułów – sam decydujesz, które materiały chcesz zamówić.

Dbamy o jakość

Graficy, którzy współpracują ze Studiem Raster, mają zmysł artystyczny i doświadczenie w branży reklamowej. Dbamy o wszystko: rodzaj papieru i innych, stosowanych materiałów, trwałe farby, a przede wszystkim – ciekawy i unikalny projekt.

Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania

Ofertę dostosowujemy do Twoich potrzeb i dbamy o spójność wszystkich projektów. Stałym Klientom proponujemy indywidualne warunki współpracy.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Nasze doświadczenie sięga 1999 roku. W 2010 roku dawna drukarnia VIC zamieniła się w Studio Raster, oferując od tej pory usługi, których zakres wychodzi daleko poza zwykły druk. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i wiedzą o najlepszych technologiach dostępnych w branży poligraficznej.

Zapraszamy do współpracy!

Nadruki na koszulkach

Nadruki DTG na koszulkach i bluzach!
Wejdź i sprawdź!

  Koszulki z nadrukiem DTG 

Już od 1 SZTUKI!

BoxArt

Drewniane oraz tekturowe pudełka na wino z grawerem
Wejdź i sprawdź!

  Skrzynki oraz pudełka tekturowe na wino z grawerem z twoim napisem. 

Jesteśmy na FB

Polub naszą stronę na Facebook-u, być może uda Ci się upolować jakiś upominek - a z pewnością dowiesz się paru ciekawych rzeczy na temat firmy.

Nasze aukcje Allegro

Zapraszamy do skorzystania z wybranych usług za pośrednictwem portalu Allegro, gdzie obsługujemy klientów z całej Polski.

]